Uudised

Jutustus

TALVISED ALLAHINDLUSED VALGUSTATUD FORMAATIDELE

Selleks, et see natukene pimedam aeg üle elada, oleme loonud talviste allahindluste paketi meie kolmele valgustatud formaadile: ümarpiilarid, suurtahvlid ja digital! Aasta algus võib olla reklaamijate seas tavapärasest vaiksem ning see annab võimaluse kampaania teostada väga headel tingimustel ja seda ajal mil reklaamimüra on väiksem.

Loe rohkem
Jutustus

UUS DIGI PAKETT (T)ALL INN

Sügis toob endaga kaasa palju uut, ka meil on Teile uudiseid. Meil on rõõm teatada, et oleme loonud uue Digi paketi (T) ALL INN! Valluta enda kampaaniaga terve Tallinn! Pakett hõlmab asukohti üle Tallinna, mis tagavad suure nähtavuse - 40 ekraani ning 2 356 994 kontaktide arvuga. Loe edasi lähemalt, kus ekraanid täpsemalt asuvad.

Loe rohkem
Jutustus

Travel Digital-i võrk laieneb veelgi!

Nüüd on võimalik veelgi rohkem pilke püüda, sest juunikuu alguses lisandus meil Travel Digital ekraanide võrku neli uut ekraani! Tegu on asukohtadega, mis kõnetavad inimesi ka pealinnast väljaspool. Loe järgnevalt, millised on need neli salapärast asukohta ning kuivõrd suur katvus on meie digitaalsetel ekraanidel üle Eesti kokku!

Loe rohkem
Jutustus

Üks asukoht, kolm sõnumit!

Suvi läheneb ning inimesed veedavad aina enam aega õues liigeldes. Sel puhul soovime eriti rõhutada meie klassikalise reklaamformaadi- piilari olulisust. Tegu on rahvusvaheliselt tunnustatud formaadiga, mida kohtab terves Baltikumis. Loe seekordsest uudisest, mis muudab piilari ainulaadseks ning milleks seda kampaania sõnumi edastamisel eelistada.

Loe rohkem
Jutustus

Vali reklaamimiseks Travel Digital!

Hea meel on teatada, et meie Travel Digital-i võrku lisandusid kahe viimase kuu jooksul kolm uut ekraani! Loe allpoolt, kus ekraanid asuvad ning mis on selle toote eelised.

Loe rohkem
Jutustus

Erilisemad uued kliendid 2022. aastal

Uuel aastal on alati hea heita pilk möödunud saavutustele ja võtta kokku enim silma paistnud välimeedia kampaaniad. Sel korral keskendusime kampaaniate valikul uutele klientidele ning otsustasime tuua teieni neist 10 kõige meeldejäävamat.

Loe rohkem