talvised-allahindlused-uudisele-3.jpg
Jutustus

TALVISED ALLAHINDLUSED VALGUSTATUD FORMAATIDELE

Selleks, et see natukene pimedam aeg üle elada, oleme loonud talviste allahindluste paketi meie kolmele valgustatud formaadile: ümarpiilarid, suurtahvlid ja digital! Aasta algus võib olla reklaamijate seas tavapärasest vaiksem ning see annab võimaluse kampaania teostada väga headel tingimustel ja seda ajal mil reklaamimüra on väiksem.

ÜMARPIILARID- EKSTRA-15%

Massiivseid linnasambaid võib kõige rohkem kohata Tallinna kesklinnas ning vähesel määral ka Mustamäe, Lasnamäe ja Kristiine piirkonnas.Ümarpiilari küljed annavad võimaluse ühes asukohas näidata 3- erinevat sõnumit. Antud formaat sobib väga hästi ürituste ja toodete reklaamiks, kuid sellelt võib leida ka teisi kampaaniaid! Ümarpiilareid on meie võrgus kokku 54

pandora-pimedapilt2-scaled.jpg

SUURTAHVLID- EKSTRA-15%

Suuremaid valgustatud reklaamtahvleid pakume kokku kümnes linnas. Asukohtadeks oleme valinud olulisemad teed, liiklussõlmed. Suurtahvlitega on võimalik jõuda auditooriumini, kes eelistab liigelda sõidukiga. Enim armastavad neid pindu filmi- ja kultuurireklaamid! Nendel pindadel on võimalik läbi viia erilahendusi ja  kõrvuti asetsevad pinnad annavad võimaluse lugu jutustada. 

23334025-1195158253919205-7246147391462689550-o.jpg

DIGITAALSED EKRAANID- EKSTRA-15%

Alates 2019. aastast oleme digitalivõrku kasvatanud ja täna saame pakkuda meie klientidele erinevaid digitaalseid lahendusi üle Eesti. Digitaalsed lahendused annavad meile võimaluse edastada kiirelt ja mugavalt mitut erinevat sõnumit ning vajadusel neid sõnumeid ka vahetada. Samuti tõstab liikuv pilt kaasatust ning mõjub koos staatiliste pindadega veelgi tõhusamalt.

2023. aasta lõpus arendasime välja Tallinna digitaalsete pindade paketi- (T) ALL INN. Antud pakett annab kliendile võimaluse reklaamkampaaniat teostada üle pealinna. Paketis on kokku 36 ekraani ning võimalike kontaktide arv nädalas ligi 2,2 miljonit! 

Rahvusvaheliste klientide üheks lemmikuks on meie unikaalne Travel Digitali pakett, mis annab võimaluse kõnetada liikumises olevaid inimesi.

clear-channel-estonia-kia-valimeedia-digi-scaled.jpg

Jaanuaris- veebruaris on reklaamimüra vähem!

Aasta alguses kollektiivid puhkavad, keskendutakse rohkem eesmärkide seadmisele ning uue aasta plaanide tegemisele. Võib öelda, et selle tõttu on ka välimeedias vaiksem aeg. Seega on just see periood mitmel põhjusel parim, et oma kampaaniaga tänavale tulla:

  • reklaamimüra on vähem- Sinu kampaania paistab silma!
  • konkurendid puhkavad- Sul on võimalus kasvatada oma turuosa
  • vaiksemal perioodil on hinnad madalamad- kasuta seda head võimalust!
  • välireklaami ettevõtted on paidlikumad- väga hea võimalus parimad tingimused endale kaubelda!
  • pidev turundamine aitab säilitada juba käes olevat turuosa!

VÕTA MEIEGA ÜHENDUST, ET SAAKSIME JUST SULLE PARIMA PAKKUMISE KOOSTADA!

Fred Nagelmann, M +372 555 62200, E fred.nagelmann@clearchannel.ee

Rauno Pärna, M +372 585 86059, E rauno.parna@clearchannel.ee