ikea-1.jpg
Jutustus

Miks kaasata reklaamkampaanisse välimeedia? Mida vastas ChatGPT?

Tundsime huvi, mida arvab ChatGPT välimeediast ja miks peaks reklaamkampaanisse välimeediat kaasama. ChatGPT vastas, et reklaamkampaaniasse välimeedia kaasamine võib olla äärmiselt kasulik mitmel põhjusel:

  1. Lai levik: Välimeedia võimaldab jõuda suure hulga potentsiaalsete klientideni. Sõltuvalt reklaami asukohast ja tüübist võib see ulatuda mitmete inimesteni, sealhulgas autojuhid, jalakäijad ja ühistranspordi kasutajad. See võimaldab teil suunata sõnumit paljudele inimestele, suurendades seeläbi teadlikkust teie ettevõttest, brändist või tootest.
  2. Kohalik sihtimine: Välimeedia abil saate reklaame paigutada kindlatesse geograafilistesse piirkondadesse, mis on teie ettevõtte jaoks olulised. See võimaldab teil suunata oma sõnumit kohalikule sihtgrupile, eriti kui teil on piirkondlikul tasandil tegutsev ettevõte või teenus.
  3. Visuaalne mõju: Välimeedia reklaamid pakuvad võimalust luua visuaalselt meeldejäävaid sõnumeid. Suured plakatid, ekraanid või muud välireklaami vormid võivad püüda möödujate tähelepanu ja jätta neile sügavama mulje kui näiteks tekstipõhised või helireklaamid.
  4. 24/7 nähtavus: Välireklaamid on tavaliselt saadaval ööpäevaringselt, mis tähendab, et teie sõnum on pidevalt nähtav. See võimaldab teil jõuda inimesteni igal ajal, olenemata sellest, kas nad on teel tööle, ostlema või vaba aja veetmiseks.
  5. Sõnumi kordamine: Välimeedia reklaamid võivad aidata tugevdada teie sõnumit ja suurendada selle meeldejäävust. Kui inimesed näevad reklaami korduvalt erinevates kohtades, suureneb võimalus, et nad märkavad seda, jätavad selle meelde ja reageerivad sellele.
  6. Täiendab teisi kanaleid: Välimeedia ei pea olema iseseisev reklaamivahend, vaid see saab täiendada teisi turunduskanaleid. See võib olla osa integreeritud turunduskampaaniast, kus välimeedia reklaamid toetavad ja suunavad inimesi teistele platvormidele, nagu veebisaidid, sotsiaalmeedia või mobiilirakendused.
dscf9548.jpg

Bigbank kampaania Tartu mnt läbimurdel

Kokkuvõttes võib välimeedia olla tõhus reklaamivorm, mis võimaldab teil suurendada teadlikkust, jõuda laia sihtgrupini ja luua visuaalselt meeldejäävaid sõnumeid. Selle kaasamine reklaamkampaaniasse võib aidata teil saavutada soovitud tulemusi ja kasvatada oma ettevõtet või brändi.

Sügisese kampaania planeerimiseks kirjuta siia info@clearchannel.ee!

Parimate kampaaniateni!  💗