Uudised

Jutustus / INSPIRATSIOON

Uus tulija välimeedias – NOCCO

Meil on väga hea meel, et NOCCO valis oma esimese välimeedia kampaania koostööpartneriks just meid! NOCCO tegi oma kampaania veebruaris ning pindadest valis suurtahvlid ja City Spark digiekraanid. Kampaaniaga tutvustas ettevõte oma uut toodet ning sõnumit - "Sinu tulevik algab nüüd".

Loe rohkem
Jutustus / TOOTED

Miks valida digitaalne välimeedia?

DOOH ehk digitaalne välimeedia pakub kaasaegse turunduse ja majanduse lisandväärtuse ajastul reklaamijatele mitmeid suurepäraseid võimalusi. Tarbijad veedavad märkimisväärselt palju aega sotsiaalmeedias, nendel turgudel peavad aga brändid kõvasti vaeva nägema, et tarbijate tähelepanu võita. Seetõttu vajavad ettevõtted teistsugust lahendust kuidas oma sõnumit edastada ja oma kaubamärgi tuntust suurendada.

Loe rohkem
Jutustus / INSPIRATSIOON

JÄTKUSUUTLIKKUSE JA INNOVATSIOONI OLULISUS KASVAB

20. septembril sai alguse Rimi jätkusuutlikkuse auhinna konkurss, mille eesmärgiks on tunnustada Baltimaade jätkusuutlikkuse suunanäitajaid ja tuua esile innovatsiooni kasvavat rolli selle saavutamisel. Ettevõtteid, organisatsioone, idufirmasid ja üksikisikuid kutsutakse esitama konkursile oma saavutusi kolmes erinevas kategoorias - keskkonnamõju, roheinnovatsioon ja muutuste saadikud.

Loe rohkem
Jutustus / TOOTED

STORE DIGITALI VÕRK LAIENEB

Hea meel, et meie Store Digitali võrk laieneb- nüüd võib digitaalseid ekraane silmata uues Linnamäe Prismas. Lasnamäe veerel asuva Prisma ekraanid annavad võimaluse kõnetada sealseid elanikke ja mõjutada nende ostuotsuseid.

Loe rohkem
Jutustus / TOOTED

MITU HEAD PÕHJUST, MIKS VALITAKSE REKLAAMI EDASTAMISEKS PIILAR

Oleme uhked, et meie tooteportfellis on nii suur ja mitmekesine valik reklaamkandjaid, kuid eriti õnnelikud oleme klassikalise välimeedia esindaja- piilari üle. Teie sõnumi maksimaalseks edastamiseks oleme piilarid paigaldanud väljakutele, olulisematele ristmikele, bussipeatuste juurde, kõnniteedele ja paljude muude avalike kohtade lähedusse. Oluline on ära märkida, et tegu on rahvusvaheliselt tuntud formaadiga, näiteks leiab piilareid Eestis, Lätis ja Leedus.

Loe rohkem