Uudised

Jutustus / INSPIRATSIOON

JÄTKUSUUTLIKKUSE JA INNOVATSIOONI OLULISUS KASVAB

20. septembril sai alguse Rimi jätkusuutlikkuse auhinna konkurss, mille eesmärgiks on tunnustada Baltimaade jätkusuutlikkuse suunanäitajaid ja tuua esile innovatsiooni kasvavat rolli selle saavutamisel. Ettevõtteid, organisatsioone, idufirmasid ja üksikisikuid kutsutakse esitama konkursile oma saavutusi kolmes erinevas kategoorias - keskkonnamõju, roheinnovatsioon ja muutuste saadikud.

Loe rohkem
Jutustus / TOOTED

STORE DIGITALI VÕRK LAIENEB

Hea meel, et meie Store Digitali võrk laieneb- nüüd võib digitaalseid ekraane silmata uues Linnamäe Prismas. Lasnamäe veerel asuva Prisma ekraanid annavad võimaluse kõnetada sealseid elanikke ja mõjutada nende ostuotsuseid.

Loe rohkem
Jutustus / TOOTED

MITU HEAD PÕHJUST, MIKS VALITAKSE REKLAAMI EDASTAMISEKS PIILAR

Oleme uhked, et meie tooteportfellis on nii suur ja mitmekesine valik reklaamkandjaid, kuid eriti õnnelikud oleme klassikalise välimeedia esindaja- piilari üle. Teie sõnumi maksimaalseks edastamiseks oleme piilarid paigaldanud väljakutele, olulisematele ristmikele, bussipeatuste juurde, kõnniteedele ja paljude muude avalike kohtade lähedusse. Oluline on ära märkida, et tegu on rahvusvaheliselt tuntud formaadiga, näiteks leiab piilareid Eestis, Lätis ja Leedus.

Loe rohkem
Jutustus / TOOTED

ESIMENE LED-EKRAAN POPULAARSEL REIDI TEEL

Meie poolt on ka Reidi tee vallutatud täiesti uue digitaalse ekraaniga! Oleme õnnelikud, et oleme esimesed, kes saavad kõnetada nii suure liiklusega teelõiku. Uus toode CITY SPARK jääb silma nii autojuhtidele kui ka jalakäijatele, ratturitele!

Loe rohkem
Jutustus / INSPIRATSIOON

VÕIMALUSTEMAA -STORE DIGITAL

Meie toode STORE DIGITAL on kasvanud ! Prismades asuvad 67 ekraani ja mitmed digitaalsed reklaamkandjad poodide, ostukeskuste vahetusläheduses kõnetavad märkimisväärse koguse inimesi! Panime kirja mõned mõtted, milliseid sõnumeid on just nendel ekraanidel sobilik edastada.

Loe rohkem
Jutustus / INSPIRATSIOON

BONBON x suurtahvlid x piilar x urban digital

Meie mitmekesine tooteportfell ja reklaampindade asukohad võimaldavad kliendil reklaami toestada suunatud sihtgrupile soovitud asukohtades. Kombineerides erinevaid formaate jõuame soovitud inimesteni! Märtsikuus kasutas imeline pesubränd BONBON suurtahvleid, piilarit ja digitaalseid ekraane Tallinnas.

Loe rohkem
Jutustus / INSPIRATSIOON

SWEDBANK, LVM JA PRISMA VALISID PIILARPLUS LAHENDUSE

Piilarplus lahenduse korral on klientidel võimalus osta vaid piilari A- külge ehk külge, mis kogub välimeedia tööriista Outdoor Impact Cafase järgi enim kontakte. Selline lahendus annab kliendile võimalusele osta sama eelarve eest rohkem asukohti ja võita nii lausa 30% rohkem kontakte, sest esindatud on vaid A-külg. Detsembrikuus kasutasid sellist lahendust Swedbank, LVM Kinnisvara ja Prisma.

Loe rohkem