Ettevõttest

clear-channel-estonia1.jpg

Clear Channel Estonia on osa rahvusvahelisest ettevõttest Clear Channel Outdoor Holdings, Inc.(NYSE:CCO) – üks maailma suurimaid välireklaamiettevõtteid, millel on mitmekesine portfell – 450 000 staatilist ja digitaalset pinda 31 riigis üle Aasia, Euroopa, Ladina- Ameerika ja Põhja- Ameerikas, jõudes igakuiselt miljonite inimesteni. Meie reklaamvõrgustik kõnetab inimesi nii kesklinnades, bussijaamades, toidupoodides kui tänavatel. Koosnedes kahest äriüksusest – Clear Channel Outdoor Americas (CCOA), USA ja Kariibi mere piirkonnast ning Clear Channel International-ist (CCI), pakub ettevõte rahvusvaheliselt tööd ligi 5000 inimesele.   

Välireklaam on tänapäeval palju enamat kui lihtsalt plakatid – see on üks põnevamaid loova turunduse kanaleid! Anname brändidele ja ettevõtetele võimaluse kasvada ja saada edukaks, aidates jõuda inimesteni õige sõnumiga õiges keskkonnas. Täna, kui tehnoloogia mängib inimeste käitumise ja meediatarbimise kujundamisel varasemast olulisemat rolli, oleme meie kindel ja jätkusuutlik kanal, et jõuda uudse sihtrühmani võimsa kommunikatsiooniga. Teeme enda tööd suure armastusega ning jätkame pidevalt uute ja põnevate viiside arendamist, et jõuda veelgi kaugemale. Meie kliendid on õnnelikud, sest täidame reklaamieesmärkidega seotud lubadusi.

Meie eesmärk on juhtida muutusi ning luua meedia tulevik. Selle saavutamiseks peame äärmiselt oluliseks väärtusi, mis on loetletud allpool.                     

VABADUS

Usume, et ettevõtlik käitumine aitab luua tugevaid kohalikke kaubamärke. Clear Channelis tähendab see vastutustundlikult oma kultuuri, identiteedi ja ideede väljendamist ilma piiranguteta, mis on sageli iseloomulikud keskse juhtimisega ettevõtetele. Meie organisatsiooniline struktuur võimaldab kohalikel meeskondadel särada selles, mida nad oskavad kõige paremini.

PAINDLIKKUS

Väärtustame kõikide klientide vajadusi ja huve. Reklaamijad ja arengupartnerid soovivad saada välisreklaamilahendusi, mis on loodud konkreetsete vajaduste ja sihtrühmade jaoks, keda nad soovivad kõnetada läbinägeliku ja haarava loomingulisusega. Siin oleme teistest ees. Meie eesmärk on nii ka jätkata.

TULEVIKUMÕTLEMINE

Meie tegevusalal liigub info kiirelt. Vajadus uudiste järele, mis annaksid teavet selle kohta, mida tulevik toob, ja selle väärtus klientidele on pidev. Me ei soovi ainuüksi rääkida sellest, mis saab edasi, vaid soovime ka ise edasi liikuda. Kuna panustame oma sihtrühmade uurimisse ning arendame välisreklaami jaoks vajalikku digitaalvara ja automaatseid ostuvõimalusi, anname välisreklaamile uue tähenduse. Meie pilk on kindlalt suunatud tulevikku.

TÄIDAME LUBADUSI

Pühendume isiklikult lubaduste täitmisele, et saaksime arendada oma ettevõtet veelgi tõhusamaks. Selleks loome uusi kontakte, otsime uusi koostööpartnereid nii ettevõtte sees kui ka väljaspool ja mõtleme hoolikalt antud lubadustele ning oma võimele neid täita.

KIIRUS

Kiirus peegeldab meie ambitsiooni olla esimene innovatsioonis ja loomingulisuses, mis tähendab, et peame töötama kiirelt. Loome oma klientide, äripartnerite ja osanikega koostööl põhinevaid ja usaldusväärseid suhteid, mis võimaldab meil olla paindlik ja teha kiireid otsuseid. See tähendab, et oleme suutelised toime tulema oma klientide ja nende klientide kiirelt muutuvate vajadustega.

ÕIGLUS

Õiglus tähendab seda, et austame ja väärtustame kõikide oma töötajate eripärasid. Teeme koostööd, et luua ühtehoidev keskkond, kus kõik saavad tööl olla nemad ise. Ettevõttena püüdleme selle poole, et peegeldada ja toetada pidevalt muutuvat sihtrühma, keda kõnetame iga päev, tuues tootemargid otse inimesteni. Meie meeskonnad peavad oma olemuselt ja väljavaadetelt olema sama mitmekesised nagu sihtrühmad, kellega lävime igapäevaselt. Oleme uhked, et käitume ettevõtte, tööandja ja äripartnerina eetiliselt.