Ettevõttest

clear-channel-estonia1.jpg

Clear Channel Estonia on osa rahvusvahelisest ettevõttest Clear Channel Outdoor Holdings, Inc.(NYSE:CCO)- üks maailma suurimaid välireklaamiettevõtteid, millel on mitmekesine portfell- 450 000 staatilist ja digitaalset pinda 31- riigis üle Aasia, Euroopa, Ladina- Ameerika ja Põhja- Ameerikas, jõudes igakuiselt miljonite inimesteni.

Välireklaam on tänapäeval palju enamat kui lihtsalt plakatid- see on üks põnevamaid loova turunduse kanaleid, mis üldse eksisteerib! Anname brändidele ja ettevõtetele võimaluse kasvada ja edukaks saada, aidates jõuda inimesteni õige sõnumiga ja õiges keskkonnas. Täna, kui tehnoloogia muudab inimeste käitumist ja meediatarbimist, oleme meie kindel ja stabiilne kanal, et jõuda uudse sihtrühmani võimsa kommunikatsiooniga. Ajendatuna armastusest ja kirglikust suhtumisest jätkame uute ja põnevate viiside arendamist, et jõuda kaugemale. Teeme oma kliendid õnnelikuks ja rahulolevaks, sest täidame reklaami eesmärkide lubadusi ning just selle pärast oleme vajalikud.

VABADUS

Usume, et ettevõtlik käitumine aitab luua tugevaid kohalikke tootemarke. Clear Channelis tähendab see vastutustundlikult oma kultuuri, identiteedi ja ideede väljendamist ilma piirangute ja punaste joonteta, mis on sageli iseloomulikud keskse juhtimisega ettevõtetele. Meie rühmastruktuur võimaldab kohalikel meeskondadel särada selles, mida nad oskavad kõige paremini.

PAINDLIKKUS

Väärtustame kõigi klientide vajadusi ja huvisid. Reklaamijad ja arengupartnerid soovivad saada välisreklaamilahendusi, mis on loodud konkreetsete vajaduste ja sihtrühmade jaoks, keda nad soovivad kõnetada läbinägeliku, haarava loomingulisusega. Siin oleme teistest ees. Meid ootav katsumus seisneb selles, et püüame nii ka jätkata.

TULEVIKUMÕTLEMINE

Meie tegevusalal liigub info kiirelt. Vajadus uudiste järele, mis annaksid teavet selle kohta, mida tulevik toob, ja selle väärtus klientidele on pidev. Me ei soovi ainuüksi rääkida sellest, mis saab edasi, vaid soovime ka ise edasi liikuda. Kuna investeerime uurimistöösse, kaemusesse ja oma sihtrühmade uurimisse ning arendame oma välisreklaami jaoks vajalikku digitaalvara ja automaatseid ostuvõimalusi, anname välisreklaamile uue tähenduse. Meie pilk on kindlalt suunatud tulevikku.

TÄIDAME LUBADUSI

Pühendume isiklikult lubaduste täitmisele, et saaksime arendada oma ettevõtet. Selleks loome uusi kontakte, otsime uusi koostööpartnereid nii ettevõtte sees kui ka väljaspool ning mõtleme hoolikalt antud lubadustele ja oma võimele neid täita.

KIIRUS

Kiirus peegeldab meie ambitsiooni olla esimene innovatsioonis ja loomingulisuses, mis tähendab, et peame töötama kiirelt. Loome oma klientide, äripartnerite ja osanikega koostööl põhinevaid ja usaldusväärseid suhteid, mis võimaldab meil olla paindlik ja teha kiireid otsuseid. See tähendab, et oleme suutelised toime tulema oma klientide ja nende klientide kiirelt muutuvate vajadustega.

ÕIGLUS

Õiglus tähendab seda, et austame kõigi oma töötajate eripärasid ja soosime neid. Teeme koostööd, et luua kaasahaarav keskkond, kus kõik saavad tööl olla nemad ise. Ettevõttena püüdleme selle poole, et peegeldada ja toetada pidevalt muutuvat sihtrühma, keda kõnetame iga päev, tuues tootemargid otse inimesteni. Meie meeskonnad peavad oma olemuselt ja väljavaadetelt olema sama mitmekesised nagu sihtrühmad, kellega me lävime iga päev. Oleme uhked, et käitume ettevõtte, tööandja ja äripartnerina eetiliselt.