piilar PLR
Jutustus / TOOTED

SAMA RAHA EEST 30% ROHKEM KONTAKTE

Maailm on muutumas ja oleme ka ettevõttena pidevalt arengus. Optimeerime staatiliste pindade võrku ja lisame tänavatele uusi digitaalseid ekraane ning samal ajal püüame leida klientidele parimaid eksponeerimise võimalusi- just selliseid lahendusi, mis annaks kampaaniale maksimaalse tulemuse. Eriolukorra ajal hüüdsime välja, et oleme paindlikumad kui kunagi varem, sest olukord ja turg nõuab seda. Meie suurimaks paindlikkuse näitajaks on piilarPLUS lahendus.

Piilar

Piilarid esindavad klassikalist välimeedia formaati linnas. Formaat on suunatud autojuhtidele, ühistranspordiga reisijatele ja jalakäijatele ning ükski muu formaat ei ole nähtavuse ja esinemissageduse seisukohast tõhusamaks osutunud. Teie sõnumi maksimaalseks edastamiseks oleme nad paigaldanud väljakutele, olulisematele ristmikele, bussipeatuste juurde, kõnniteedele ja paljude muude avalike kohtade lähedusse.

Müüme piilarit tervikuna- kõik kolm külge, 1 asukoht- kuulub ühele kliendile. Piilari kolm külge on erinevas suunas ja nii koguvad tänavatelt ka erineva arvu kontakte.

piilarPLUS

Lahenduse märksõnaks- sama hind- rohkem kontakte! Kui siiani müüsime piilarit ainult tervikuna, siis nüüd anname klientidele võimaluse osta ka vaid piilari A- külge ehk külge, mis kogub välimeedia tööriista Outdoor Impact Cafase järgi enim kontakte. Selline lahendus annab kliendile võimalusele osta sama eelarve eest rohkem asukohti ja võita nii lausa 30% rohkem kontakte, sest esindatud on vaid A-külg.

piilarPLUS

30- asukoha võrdlus, A-külg ja C- külg, kahenädalase kampaania korral

Piilar on end aastatega tõestanud, olles klientide seas väga populaarne formaat. Oluline on ära märkida, et tegu on rahvusvaheliselt tuntud formaadiga. PiilarPLUS lahendusega näitame, kuidas on võimalik piilarist maksimum võtta. Soovime, et meie kliendid oleksid veelgi rahulolevamad ja saaksid üht külge ostes asukohtade poolest suuremat kampaaniat läbi viia. Välimeedia mõõdupuuks on kontaktid ja sellise lahenduse korral on kontaktide arv märkimisväärne.

Rohkem infot ja pakkumist küsi meie projektijuhtidelt:

Fred Nagelmann, M +372 555 62200, E fred.nagelmann@clearchannel.ee

Rauno Pärna, M +372 585 86059, E rauno.parna@clearchannel.ee