dscf1381.jpg
Jutustus / INSPIRATSIOON

JÄTKUSUUTLIKKUSE JA INNOVATSIOONI OLULISUS KASVAB

20. septembril sai alguse Rimi jätkusuutlikkuse auhinna konkurss, mille eesmärgiks on tunnustada Baltimaade jätkusuutlikkuse suunanäitajaid ja tuua esile innovatsiooni kasvavat rolli selle saavutamisel. Ettevõtteid, organisatsioone, idufirmasid ja üksikisikuid kutsutakse esitama konkursile oma saavutusi kolmes erinevas kategoorias - keskkonnamõju, roheinnovatsioon ja muutuste saadikud.

Jätkusuutlikkuse roll ettevõtluses on järjest kasvav, sellega seoses tõuseb järjest rohkem esile ka innovatsiooni olulisus jätkusuutlike lahenduste arendamisel. Rimi jätkusuutlikkuse auhinna konkursiga loodavad korraldajad inspireerida ettevõtteid ja organisatsioone jätkama tööd jätkusuutlikkuse eesmärkide täitmisel ja tuua nende saavutusi teistele eeskujuks.

„Ettevõtetest, kes täna investeerivad jätkusuutliku äritegevuse edendamisesse ja on avalikkuse silmis kestlikud, saavad homme tõenäoliselt oma valdkonna liidrid,“ selgitab konkursi algataja ja korraldaja Marija Ručevska.

Clear Channel Estonia on konkursi meediapartner ning sõnumit kuvatakse digiekraanidel

dscf1502-1.jpg

#PLATFORMFORGOOD

Clear Channeli tegevusalal liigub info kiirelt. Vajadus uudiste järele, mis annaksid teavet selle kohta, mida tulevik toob, ja selle väärtus klientidele on pidev. Me ei soovi ainuüksi rääkida sellest, mis saab edasi, vaid soovime ka ise edasi liikuda. Arendame välireklaami jaoks vajalikku digitaalvara ja automaatseid ostuvõimalusi, anname välireklaamile uue tähenduse. Meie pilk on kindlalt suunatud tulevikku.

Konkursiga saad lähemalt tutvuda siin.

Küsimuste ja soovide korral võta ühendust meie toredate projektijuhtidega:

Fred Nagelmann, M +372 555 62200, E fred.nagelmann@clearchannel.ee

Rauno Pärna, M +372 585 86059, E rauno.parna@clearchannel.ee

Allikas: https://www.balticsustainabilityawards.eu/