kuulamind7-e1643021294976.jpg
Jutustus / INSPIRATSIOON

CONSERVATION INTERNATIONAL JA CLEAR CHANNEL ÜHENDAVAD JÕUD, ET TUUA LOODUSE HÄÄLED TÄNAVATELE

Conservation International koos Clear Channeliga kuulutab välja globaalse kampaania "Kuula mind, kuni veel saad", et loodusel oleks hääl COP26-l ning inspireerida maailma juhte, delegaate ja inimesi üle kogu maailma mõistma, mis läheb kaduma, kui me loodust kaitsta ei suuda.

kuulamind4.jpg

COP26 ajal esitlevad Clear Channeli digitaalsed ekraanid Conservation Internationali uut kampaaniat, mis kutsub möödujaid hetkeks peatuma ja kuulama ilusaid loodushääli.

Digiekraanidel on QR-kood, mis suunab conservation.org/HearMe lehele, kus saab kuulata looduse kõige suursugusemaid helimaastikke, alates Amazoni vihmametsadest kuni Kagu-Aasia mägedeni. Lisaks saab lugeda Conservation Internationali töö kohta looduse kaitsmisel kogu maailmas.

Conservation Internationali kampaania kutsub maailma juhte ja inimesi üle maailma sukelduma looduse häältesse ja seda tehes uskuma, et üheskoos on meil võimalik neid hääli kaitsta ja taastada.

kuulamind9.jpg

„Loodus ei ole lihtsalt midagi, mida on ilus vaadata ja kuulata – see on oluline võitluses pidurdada kliimamuutust. Teadus selle kohta on selge: kui me ei investeeri looduse hävitamise peatamisse, ei suuda me kliimakatastroofi ära hoida – isegi kui teeme kõik muu õigesti,” ütles Conservation Internationali tegevjuht dr M. Sanjayan.

kuulamind2.jpg

Clear Channel toetab kampaaniat, pakkudes tasuta reklaamipinda digitaalsetel ekraanidel kõikidel oma turgudel Ühendkuningriigis, Euroopas, Ameerikas ja Aasias. Sellise globaalse mastaabiga on võimalus jõuda miljonite inimesteni kogu maailmas.

Clear Channel Outdoor Holdings, Inc. tegevjuht William Eccleshare selgitab: „Clear Channeli eesmärk on luua parem maailm välireklaami kaudu. Seda on võimalik saavutada ainult siis, kui kaitseme esmalt tulevikku. Me panustame kahel olulisel viisil: esiteks, kasutades oma platvormi võimalusi, et laiendada haaret ja hõlbustada arutelu olulistel teemadel, mis sageli ei pälvi väärilist tähelepanu. Teiseks teeme keskkonnamõju vähendamiseks käegakatsutavaid muudatusi oma äritegevuses.”

Kampaaniaga saad lähemalt tutvuda siin.

Küsimuste ja soovide korral võta ühendust meie toredate projektijuhtidega:

Fred Nagelmann, M +372 555 62200, E fred.nagelmann@clearchannel.ee

Merili Pokasaar M +372 555 75178, E Merili.Pokasaar@ClearChannel.ee

Rauno Pärna, M +372 585 86059, E rauno.parna@clearchannel.ee