billboards
Jutustus / INSPIRATSIOON

BONBON x suurtahvlid x piilar x urban digital

Meie mitmekesine tooteportfell ja reklaampindade asukohad võimaldavad kliendil reklaami toestada suunatud sihtgrupile soovitud asukohtades. Kombineerides erinevaid formaate jõuame soovitud inimesteni! Märtsikuus kasutas imeline pesubränd BONBON suurtahvleid, piilarit ja digitaalseid ekraane Tallinnas.

Disainerpesubrändi soov oli reklaami teostada eelkõige enda poodide läheduses. Projektijuhiga valiti välja suurtahvlid Ülemiste keskuse ristmikul ja piilar Nautica keskuse vahetusläheduses. Üks kampaania eesmärk oli panna inimesi märkama reklaami linnas ja seda ka sotsiaalmeedias jagama #märkareklaami. Kampaania märgatavust tõstsid suurtahvlid suuremate teede ääres ja digitaalsed ekraanid Tallinnas.

“Jäime kampaaniaga väga rahule. Meie #märkareklaami kampaania läks ka ilusti käima- väga palju inimesi jagasid sotsiaalmeedias pilti välireklaamist. Saime reklaamiga palju tähelepanu ning jääme ootama järgmist suuremat kampaaniat!” 

          Jacqueline Maxine Jürgens, BONBON Lingerie esindaja

Meie projektijuhid töötavad selle nimel, et kampaania saaks planeeritud vastavalt kliendi soovidele ja eesmärkidele. Me pakume välja, soovitame ja anname nõu- ka meie eesmärk on, et kampaania jõuaks soovitud tulemusteni. Oleme õnnelikud, kui seda on meie kliendid!

Kampaania planeerimiseks võta ühendust meie projektijuhtidega:

Fred Nagelmann, M +372 555 62200, E fred.nagelmann@clearchannel.ee

Toini Peips, M +372 521 6719, E Toini.Peips@ClearChannel.ee

Rauno Pärna, M +372 585 86059, E rauno.parna@clearchannel.ee